(15) 642-77-11

691-404-416

Zabiegi na ciało


Zachęcamy do obejrzenia Filmów pokazowych oraz efektów pozabiegowych
w Galerii - zakładka znajduje się na pasku w głównej części strony

W naszym Salonie prowadzone są karty zabiegowe uwzgledniające ewentualne przeciwskazania do zabiegu oraz ciągłość kuracji. Przeszkolony personel dba nie tylko o państwa wygląd, ale także bezpieczeństwo. Zabiegi wykonuje doświadczona dyplomowana kosmetyczka z fakultetem mgr fizjoterapii. Do zabiegów wykorzystujemy kosmetyki renomowanych firm oraz akcesoria jednorazowego użytku. Większość zabiegów można ze sobą łączyć w celu uzyskania jak najlepszej poprawy kondycji skóry.


Zabiegi kosmetycznej z naszej oferty nie ograniczają aktywności życiowej, jedynie bardziej wrażliwe skóry mogą reagować lekkim zaróżowieniem, które ustępuje
w trakcie zabiegu. Regularne korzystanie z zabiegów nadaje skórze elastyczność
i promienność, a problemy skórne niwelują się.

Decydując się na zabieg pamiętaj, że możesz z niego skorzystać tylko w okresie gdy jesteś zdrowy. Przewlekłe infekcje, ostre stany zapalne, gorączka, okres antybiotykoterapii, leczenia sterydami i retinoidami eliminują możliwość wykonania zabiegu przez okres od 30-120 dni w zależności od rodzaju leczenia.

Czas zabiegu;

NA CIAŁO

DERMA RF - Vacuum&RF - zabieg wyszczuplająco - ujędrniająco - modelujący - likwiduje i redukuje cellulit i tkankę tłuszczową

LIPO LASER - zabieg wyszczuplający

LIPOSUKCJA KAWITACYJNA&IR - INFRARED (PODCZERWIEŃ) + gratis Dermomasaż - zabieg wyszczuplająco - modelujący

DERMOMASAŻ - zabieg drenująco - modelujący

NA DŁONIE

FALA RADIOWA BIPOLARNA Z LASEREM BIOSTYMULUJĄCYM + maska gratis - zabieg redukujący plamy starcze, rozświetlający
i przewstarzeniowy

Czas zabiegu; ok. 50 min

OXYBRAZJA - zabieg na dłonie i stopy + maska gratis - poprawia mikrokrążenie, złuszcza, dotlenia i rozświetla skórę

Czas zabiegu; ok. 40 min

OXYBRAZJA
Nazywana inaczej mikrodermabrazją wodno-tlenową, to rodzaj peelingu mechanicznego gdzie czynnikiem złuszczającym naskórek jest strumień rozproszonych kropelek soli fizjologicznej aplikowanych pod ciśnieniem sprężonego powietrza za pomocą specjalnie skonstruowanego aplikatora. Zabieg ten jest skuteczną, a zarazem w pełni bezpieczną metodą złuszczania naskórka umożliwiającą przeprowadzenie go u osób o cerze naczynkowej, delikatnej i wrażliwej. Podstawowym działaniem oxybrazji jest złuszczanie powierzchownych warstw naskórka, przez co pobudzany jest proces naskórkowania, czyli gojenie się naskórka. Wielokrotne stosowanie zabiegu oddziałowuje również na skórę właściwą, pobudzając syntezę włókien kolagenowych i elastynowych. Dzięki temu następuje zwiększenie elastyczności skóry i spłycenie powierzchownych zmarszczek. Oxybrazja przyśpiesza usuwanie zaskórników, zmniejsza łojotok oraz działa na bakterie beztlenowe, które odpowiedzialne są za powstawanie trądziku pospolitego. Oprócz złuszczania w oxybrazji wykorzystuje się terapię zimnem, co hartuje i wzmacnia ściany naczyń. Dzięki temu zabieg jest bezbolesny oraz sterylny.

NA CIAŁO

LIPOSUKCJA KAWITACYJNA&IR – INFRARED (PODCZERWIEŃ) gratis Dermomasaż
Poprzez działanie ultradźwiękami o częstotliwości 1 miliona Hz, przenoszona jest inna niższa częstotliwość 30 tysięcy Hz . Wpływa to na powstanie zjawiska kawitacji, która powoduje, iż cząsteczki w tkankach wpadają w drgania powodując wewnątrz tkankowy masaż. Wytworzona energia powoduje uszkodzenie błon komórek tłuszczowych i uwolnienie w ten sposób wolnych kwasów tłuszczowych i glicerolu oraz uwolnienie ich do przestrzeni międzykomórkowej, potem odprowadzane są przez układ naczyniowo-chłonny do wątroby. Urządzenie posiada w zastosowaniu głowicę UD oraz głowicę IR. Połączenia tych dwóch bodźców sprawi że efekty kuracji, są bardzo widoczne. Głowica IR poprzez nagrzanie tkanek ma za zadanie spotęgować efektywność nadźwiękawiania głowicą UD. Następuje tu upłynnienie tkanki tłuszczowej oraz głębsze wnikanie fali ultradźwiękowej.

Zabieg używany jest do miejscowego usunięcia tkanki tłuszczowej z trudnych do pozbycia się obszarów tj:

nie jest natomiast metodą leczenia nadwagi ogólnej

DERMOMASAŻ
Inaczej zwany masażem podciśnieniowym lub endomasażem jest połączeniem masażu mechanicznego z podciśnieniem. Jednocześnie podczas zabiegu odciągane są fałdy skóry (zassanie) i rolowane ruchomymi rolkami. Masaż ten często nazywany jest lipo masażem. Podczas masażu twarz oraz całe ciało, z wyjątkiem piersi masuje się przy pomocy specjalnej głowicy wyposażonej w ruchome rolki i rodzaju ssącej rury. Rolki obracają się wokół własnych osi i masują zassany do głowicy fałd skóry. Poprawia to krążenie krwi i przepycha limfę, uelastycznia także skórę. Dermomasaż wykonujemy jako zabieg indywidualny lub jako zabieg drenujący po zabiegach na ciało z użyciem urządzeń kosmetycznych.

FALA RADIOWA BIPOLARNA WZMOCNIONA LASEREM BIOSTYMULUJĄCYM
Urządzenie emituje fale radiowe wytwarzane przez prąd wysokiej częstotliwości. Energia elektryczna zamieniana jest na elektromagnetyczną, która dociera do tkanek, gdzie następuje ich przegrzanie przez wzbudzanie jonów. Fale radiowe wpływają na wytwarzanie w tkankach ciepła, co nazywamy diatermią.
Głębokie ogrzewanie oznacza, że ciepło wytwarzane jest wewnątrz tkanek, a niedostarczane z zewnątrz. Fale radiowe stymulują tkanki powierzchowne i głębiej położone, poprawiają ich dotlenienie, odżywienie oraz mikrocyrkulację. Zabieg polega na przegrzewaniu włókien kolagenowych, co wywołuje ich skurczenie i napinanie, dzięki czemu następuje proces regeneracji. Ponadto fale radiowe stymulują fibroblasty do odbudowy i wytwarzania kolagenu oraz elastyny dając efekt zmniejszenia widoczności zmarszczek. Zwiększa się gęstość, elastyczność i napięcie skóry, poprawia owal twarzy
i koloryt cery.W wielu przypadkach już po wykonaniu pierwszego zabiegu możemy zauważyć różnicę w wyglądzie skóry. Efekt dogłębnej poprawy może pojawić się po serii zabiegów. Zabieg ten stosowany jest na okolice nie tylko dłoni, ale tez twarzy i ciała.

DERMA RF - Vacuum&RF
Połączenie niezwykle skutecznej fali radiowej bipolarnej z masażem podciśnieniowym daje spektakularne i szybkie efekty w zwalczaniu cellulitu
i nadmiaru tkanki tłuszczowej (czytaj opis Fala radiowa i Dermomasaż).

LIPO LASER - zabieg wyszczuplający - kilka cm mniej bezpośrednio po zabiegu
Urządzenie emituje światło o długości 650 nm. Jest to tzw. zimny laser - światło to przenika głęboko warstwy skóry i kieruje się na komórki tłuszczowe, w których pod jego wpływem dochodzi do naturalnej reakcji chemicznej. Trójglicerydy rozpadają się na kwasy tłuszczowe i glicerol, zwane metabolitami, które następnie transportowane są przez układ limfatyczny i zamieniane w energię. Działa jedynie na komórki tłuszczowe. Nie uszkadza sąsiednich tkanek i naczyń krwionośnych. Urządzenie nie niszczy błony komórek tłuszczowych, a jedynie redukuje w sposób znaczny i kontrolowany ich zawartość i objętość. Efekty tego procesu można porównać z wysuszaniem winogron, które zamieniają się w rodzynki. Ogromną zaletą urządzenia jest to, że można go stosować wszędzie tam, gdzie zgromadził się nadmiar tkanki tłuszczowej trudnej do zredukowania w bardziej tradycyjny sposób jak dieta, czy ćwiczenia.

Lipo Laser pozwala na dowolne modelowanie sylwetki oraz wyszczuplenie takich okolic jak;
- brzuch
- ramiona
- nogi
- pośladki
- plecy
- podbródek

Efekty widać już po pierwszym zabiegu w postaci utraty centymetrów w obszarze zabiegowymSerdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty

FACEBOOK
INSTAGRAM
YOU TUBE