(15) 642-77-11

691-404-416

Brow henna


Wykonaj brwi na światowym poziomie

Nasza stylistka brwi Agnieszka przeszła unikatowe szkolenie u rosyjskiej Instruktorki Academy by Irina Levchuk Moskwa otrzymując tym samym oryginalne certyfikaty Lash&Brow zapewniające wysoki poziom kwalifikacji

BROW HENNA

Brow Henna to unikatowy produkt, który zapewni Ci stylizację brwi na najwyższym poziomie! Zabieg poprzedzony jest profesjonalnych rysunkiem technicznym, dzięki któremu dobierany jest kształt brwi do danej twarzy. Szeroka gama kolorystyczna pozwala na idealne dobranie koloru do karnacji. Brow Henna to naturalna henna, która oprócz właściwości barwiących skórę i włos, głęboko je odżywia i regeneruje, stymulując ich porost. Stylizacja&kolor&odżywienie podczas jednego zabiegu! Naturalny i jedyny taki produkt, który przy okazji farbowania oddaje skórze i włosom to co pobrał z ziemi rosnąc, czyli mikro
i makroelementy! W odróżnieniu od innych rodzajów henny, ta jest produktem INNOWACYJNYM, który oprócz odbudowy włosa i barwienia go, zabarwia także skórę tworząc efekt makijażu permanentnego utrzymującego się na skórze do 14 dni, a na włosie do 6 tygodniu.
Czas zabiegu; ok 1h

Polecamy zakup Oliwki do brwi Brow Henna, dostępna w Salonie

Oliwka BH Brow Henna I BROW OIL ma silne działanie regenerujące i odbudowujące nawet bardzo uszkodzone brwi, lub brwi po przeszczepie. Wygładza łuski włosów, sprawiając, że brwi stają się jędrne i jedwabiste. W skład oliwki wchodzi kompleks 17 aktywnych składników, które nawilżają brwi, wzmacniając ich strukturę. Dodatkowo olejek wzbogacony jest w olej z papai, dzięki czemu kolor utrzymuje się na dłużej I co ważne nie powoduje wypłukiwania się henny z włosów oraz skóry. Wygodne opakowanie z pipetą zapewnia wygodne nakładanie substancji i trwale zachowuje przydatne właściwości olejku nawet po otwarciu fiolki. Aby uzyskać najlepszy efekt, zalecamy stosowanie oleju na noc przed snem.

Okres ważności: 12 miesięcy po otwarciu opakowania.

SKŁADNIKI: linoleic acid, oleic fat acid, alkaloid, flavonoid, quercetine, polyunsaturated fatty acid, amino acid and vitamins: B, A, C, E, K, micro and macro elements.

POJEMNOŚĆ: 10 ml

PRODUKCJA: Rosja

FACEBOOK
INSTAGRAM
YOU TUBE